Aydın Temizlik

Aydın temizlik şirketi olarak müşteri odaklı temizlik hizmeti sunmaktayız. Biz biliyoruz ki her evin yapısı , eşyaları ve temizlenmesi gereken alanlar farklılık göstermektedir. Büyük bir evin temizlenmesi  ile küçük bir evin temizlenmesi zaman, personel ve eşyaları açısından  mutlaka farklı olacaktır. Yine son yıllarda ki lüks ev sayısının artması ve bu evlerde bulunan alanların da normal evlere göre farklılık gösterdiğini hepimiz biliyoruz.

İşte tam burada müşteri odaklı temizlik ihtiyacı doğmaktadır. Bazı  hanımlar daha ayrıntılı temizlik istemekle birlikte bazıları bu ayrıntıları dönemsel olarak talep etmektedirler. Bu da temizlik de farklılık oluşturmaktadır. Biz sizden gelen istekler doğrultusunda personel sayısını tespit ediyoruz. Bu sebeple nereleri temizletmek istediğinizi iyi bilmemiz gerekiyor.

aydın temizlik şirketleri

aydın temizlik

Evimin her yerini  tertemiz yapar mısınız ?

Elbette bir temizlik firması olarak imkanlar dahilinde derinlemesine ”dip bucak” temizlik yapmaktayız. Örneğin dolap içleri temizlenmesi gerekiyor ise temizleriz. Vitrin içleri temizlenmesi gerekiyorsa da temizleriz. Yine duvar temizliği istiyorsanız bu konuda yardımcı olabiliriz. Lakin bu konuda bizi randevu esnasında bilgilendirmeniz gerekmektedir. Çünkü kullanılacak malzemeler , makineler ve personel sayısı değişecektir.

aydında ev temizliği

aydın ev temizliği

Sonradan ilave temizlik talebim olabilir mi ?

Temizlik esnasında sonradan ilave temizlik ihtiyacınıza çözüm bulabiliriz. Zaman ve personel uygun olduğu takdirde yardımcı olmaktayız. Bize göre temizlik de önemli olan temizlik yapacak personel , firma ve müşteri uyumudur. Karşılıklı istekler elbette olacaktır. Uyum içerisinde yapılan bir temizlik mutlaka sorunları çözecektir.

Temizliği biten yerlerin kontrol edilmesi önemlidir.

Eşyalı ev temizliklerinde mahremiyet kuralları dahilinde evin içerisine firma olarak direk kontrol için girmiyoruz. Müşterimiz talep eder ise kontrol tarafımızca yapılıyor. Personel ilk defa evinize geliyorsa unuttuğu ve atladığı bölümler olabilir. Temizliği biten yerlerin müşterimiz tarafından kontrol edilmesi gerekmektedir. Genel olarak personellerimiz geri kontrol yaparak odayı terk etmektedir. Fakat yine de temizlik sonrasında kontrol edilmesi gerekebilir.

Güler yüzlü personellerimiz ile daha mutlu temizlik;

Güleryüz ve sevinç bulaşıcıdır. Temizlikte gün boyu ev sahibi ve personellerimiz çok şey paylaşmaktadırlar. Hatta öyle anlar vardır ki ev sahipleri ve personellerimiz en özel anlarını ,sevinç ve kederlerini paylaşmaktadırlar. Bu sebeple bizim profesyonellik anlamında personellerimize ilk eğitimimiz güler yüzlü olmaları gerekliliğidir. Deniz temizlik Güler yüzlü temizlik demektir.

Aydın temizlik için Bizi arayıp randevu alabilirsiniz.

Aydın da eşyalı ev temizliğini nasıl yapıyoruz ?

Eşyalı ev temizliği için temizlik günü daha önceden konuştuğumuz saatlerde evinize temizlik yapacak personellerimizi getirmekteyiz. Bu tam gün temizlikte 09:00 gibi olmaktadır.

Eşyalı ev temizliğinde evinizin büyüklüğü ve yapılacak işin ayrıntılarına göre personel sayısı değişmektedir. Genel olarak eşyalı ev temizliğini tam gün olarak 2 kişi ile yapmaktayız. Bu temizlikte genel olarak ;

  • Camların silinmesi ,
  • Kapı ve pencerelerin temizlenmesi,
  • banyo temizliği
  • lavabo temizliği,
  • beyaz eşyaların dış temizliği,
  • mutfak dolapları temizliği,(iç temizliği ücrete tabidir.)
  • Dolap temizliği
  • Silinmesi  gereken yüzeylerin temizliği,
  • Halıların ve koltukların süpürülmesi , silinmesi veya yıkanması ( Bu konuda telefonda bilgi alabilirsiniz.Ücrete tabidir.)
  • Duvar temizliği (duvar silimi eksta elaman gerektirmektedir.) ücrete tabidir.

hizmetlerini yapıyoruz.